ÇALIŞMA KOŞULLARI

(Online Yazarlık Atölyeleri)

1. Bu atölye 2 aşama gerçekleşir. Her aşama 8 oturum / 16 saatten oluşmakta ve talebe göre 1 ya da 2 ayda tamamlanmaktadır. Her oturum, 10 dakikalık molayla birlikte, 2 saat sürer. 

2. Birinci aşama bittikten sonra katılımcı ikinci aşamada “Yaratıcı Yazarlıkta Derinlik” ya da “Oyun ve Senaryo Yazarlığı” atölyelerinden birini seçebilir. Katılımcı ikinci aşamaya devam eden dönemde ya da ilan edilen herhangi bir dönemde katılabilir.

3. “Yaratıcı Yazarlıkta Derinlik” aşamasını bitiren katılımcı ayrıca “Oyun ve Senaryo Yazarlığı” atölyesine de katılabilir.

4. Atölyede, tanıtım sayfasında ilan edilen/ilk çalışmada katılımcıyla paylaşılan konular işlenir. Eğitmen katılımcının gelişimine göre müfredatta kısmen değişiklikler yapabilir.

5. Her katılımcı özeldir; kişinin öğrenme yapısına göre eğitim verilir.

6. Çalışmalar belirlenen gün ve saatlerde yapılır. Katılımcı çalışmaya zamanında katılmalıdır.

7. Çalışmalar, olağanüstü koşullar dışında, hiçbir şekilde ertelenmez. Katılımcı çalışmaya katılmasa bile çalışma yapılmış sayılır. Eğitmen bir sonraki çalışmanın başında katılımcıya katılamadığı çalışmanın konularını özetler.

8. Katılımcının isteği üzerine telafi çalışması yapılabilir. Telafi çalışmaları için katılımcı ek ücret öder. Ek ücret her telafi dersi için 1 oturum ücreti kadardır.

9. Katılımcı 16 saatlik aşama ücretinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

10. Ödeme havale/EFT yoluyla 2 taksit ya da kredi kartına 6 taksit seçeneğiyle yapılabilir. İki aşama ücreti tek seferde ve peşin ödenirse %10 indirim yapılır. 

11. Atölye başlamadan katılımcı ücret iadesi talep ederse, havale/EFT yoluyla ödemelerde ücretin tamamı en geç 2 iş günü içinde; taksitle ödemelerde ise aynı sayıda taksitle ücret iadesi yapılır. Atölye başladıktan sonra herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

12. Çalışmaların videosu, eğitmenin çalışma notları ve katılımcının fotoğrafları izin alınmadan kamuoyuna açık alanlarda paylaşılamaz.

13. Verilen ödevler bir sonraki çalışma için hazırlanmalı ve o çalışmada sunulmalıdır.

14. Katılımcı ödevini/incelemesini çalışmadan önce eğitmenle PDF olarak paylaşır.

15. Katılım belgesi ikinci aşama tamamlandığında verilir.

16. Katılım belgesi, yeterli devam durumunda; ücretin tamamı ödendiğinde, tüm ödevler ve bitirme projesi (taslak dosyasıyla birlikte) en geç 16. oturuma kadar tamamlandığında katılımcıya gönderilir. Tamamlanmamış dosyalar için eğitmen, en fazla 1 hafta olmak üzere, ek süre verebilir.

17. İkinci aşamada da bu kurallar geçerlidir.

KAYIT FORMU

(Verdiğiniz bilgiler üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz.)

Hızlı İletişim
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?