ÇALIŞMA KOŞULLARI

(Çocuklar İçin Online Yaratıcılık Atölyeleri)

1. Atölye 2 aşamadan oluşur. Toplam 24 haftada 24 oturum gerçekleştirilir. Çocukların talebi ve velilerin onayıyla, ikinci aşama bitiminde, ileri seviye bir üçüncü aşama gerçekleştirilebilir.

2. Her çocuk özeldir; her bireyin öğrenme yapısına göre eğitim verilir. Dolayısıyla atölyenin var olan müfredatı ilk 4 haftada çocukların gelişim ihtiyacına göre son halini alır ve veliyle paylaşılır. Eğitmen süreç içinde çocukların gelişimine ve ihtiyaçlarına göre müfredatta kısmen değişiklikler yapabilir.

3. İkinci (ve devam ederse üçüncü) aşamanın müfredatının yapılandırılmasında velilerin talepleri de göz önüne alınır. 

4. Grupta en fazla 12 öğrenci olur. Çalışmalar, başlangıç tarihi ilan edilmiş bile olsa, gruba en az 6 öğrencinin kayıt yaptırmasıyla başlar. Yeterli sayıya ulaşılamadıysa başlamak için bir sonraki hafta beklenir.

5. Başladıktan sonra; çalışmalar belirlenen gün ve saatte yapılır. Öğrenciler çalışmaya zamanında katılmalıdır.

6. Çalışmalar, olağanüstü koşullar dışında, her hafta düzenli yapılır. Teknik sorunlar ya da tatil dönemi olması nedeniyle yapılamayan çalışmaların aşama sonunda telafisi yapılır. 

7. Öğrenci atölyeye kayıt edildiğinde o aşamadaki kontenjanı tamamlar. Dolayısıyla, derse katılamasa ya da atölyeyi yarıda bıraksa bile, veli 12 haftalık aşama ücretinin tamamını ödemekle yükümlüdür.

8. Öğrenciler tüm çalışmalara katılmalıdır. Her aşamada 2 devamsızlık hakkı vardır. Öğrencinin devamsızlık hakkını kullanması ve herhangi bir sebeple çalışmaya katılamaması durumunda ücret iadesi ya da eksik ödeme yapılmaz.

9. 12 haftalık bir aşama ücretinin tamamı, öncelikli olarak, kredi kartına 12 taksit seçeneğiyle ya da tek seferde (%10 indirimle) ödenir. Kredi kartı kullanmayan veliler  EFT/havale ile düzenli ödeme gerçekleştirebilir. Ödeme günleri kayıt sırasında veliye iletilir. Her ay ödeme gününden önce veliye hatırlatma mesajı gönderilir.

10. Ödemeler TİDA’nın ETBİS’e (Ticaret Bakanlığı) kayıtlı resmi satış sitesi Tida Store (www.tidastore.com.tr) üzerinden güvenle yapılır. EFT/havale ile ödemelerde ise veliye banka hesap bilgileri iletilir.

11. Atölye başlamadan veli ücret iadesi talep ederse, havale/EFT yoluyla ödemelerde ücretin tamamı en geç 2 iş günü içinde; taksitle ödemelerde ise aynı sayıda taksitle ücret iadesi yapılır. Atölye başladıktan sonra herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

12. Çalışmaların videosu, eğitmenin çalışma notları ve öğrencilerin fotoğrafları izin alınmadan kamuoyuna açık alanlarda paylaşılmaz.

13. Katılım belgesi, yeterli devam durumunda ve ücretin tamamı ödendiğinde ikinci (ya da devam ederse üçücü) aşama tamamlandığında verilir.

14. İkinci (ve devam ederse üçüncü) aşamada da bu çalışma koşulları geçerlidir.

KAYIT FORMU

(Verdiğiniz bilgiler üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz.)

Hızlı İletişim
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?